„Lemezlovasság felső fokon” DJ kurzust indított a Szentágothai Szakkollégium

2016. február 26., 12:07

Nagy médiaérdeklődés kíséri a Szentágothai Szakkollégium tavaszi szemeszterre meghirdetett lemezlovas (DJ) kurzusát. A mindössze öt hallgató által felvehető gyakorlati kurzussal 2 kreditet lehet szerezni.

A szakkollégium korábban is hirdetett meg az egyetemi tananyaghoz lazán kapcsolódó, tanrenden kívüli előadásokat és kurzusokat, melyek célja, hogy a komoly elmélyülést igénylő tanulás mellett lehetőséget teremtsen a szabadidő hasznos és kulturált eltöltésre.

A korábbi szemeszterekben is meghirdetett informatikai és közismereti kurzusok mellett kreditért lehet részt venni az élménypedagógiai, a tarokktan és a prezentációs technikát oktató tanfolyamokon.

Az újonnan indult lemezlovas kurzus lehetőséget biztosít a szorosan vett tudományos érdeklődés mellett más típusú kompetenciák fejlesztésére is.

A TV2 riportja