Neves külföldi egyetemen lett PhD témavezető Dr. Molnár László

2017. január 30., 13:06

Dr. Molnár Lászlót, a Biológiai Intézet igazgatóját felkérték a London Interdisciplinary Doctoral Programme (LIDo) keretében meghirdetett Brain regeneration, an earthworm phenomenon: from molecular characterization to bioengineering a functional “brain in a dish” című PhD téma társ-témavezetőjének.

Dr. Molnár LászlóA témakiíró Biotechnology and Biological Sciences Research Council (BBSRC) több mint hatszáz pályázatból harminc témát választott ki 2015-ben. Az egy éves munkabeszámoló alapján a BBSRC a támogatás véglegesítéséről most döntött.

A LIDo és a Savile Scholarship támogatásával 2017 tavaszán már egy PhD ösztöndíjas és egy MSc hallgató érkezik is 6-6 hetes tanulmányútra az Állatszervezettani és Fejlődésbiológiai Tanszékre.