Tanévzáró Ünnepi Szenátusi Ülés a PTE-n

2016. június 23., 9:54

Minisztériumi kitüntetések átadására, professor emeritusi, címzetes egyetemi tanári és címzetes docensi címek adományozására, valamint habilitált doktori, PhD és DLA oklevelek átadására került sor 2016. június 17-én a PTE Dr. Halasy-Nagy József Aulában.

Kollégáink közül ketten habilitált doktori címet vehettek át, doktori iskoláinkból nyolcan szereztek PhD oklevelet.

Az egyetemi szabályzatban előírt nyilvános eljárás lefolytatása után habilitált doktori címet vehetett át:

A földtudományok területén:

Bujtor László, a Természettudományi Kar tudományos munkatársa

A fizikai tudományok területén:

Almási Gábor, a PTE Természettudományi Kar egyetemi docense

A Pécsi Tudományegyetem Szenátusa sikeres védésük alapján Ph.D. fokozatot ítélt oda az alábbi hallgatóknak. Doctor of Philosophy oklevelet vehetett át:

A biológiai tudományok területén:

• Henn Tamás, biológus
  • Kovács-Öller Tamás, a Magyar Tudományos Akadémia tudományos segédmunkatársa

A fizikai tudományok területén:

• Jánosi Tibor Zoltán, a PTE Természettudományi Kar tanársegédje
  • Szász János Péter, a PTE Természettudományi Kar tudományos segédmunkatársa