I. STI Jótékonysági Sportprogram - megvalósulás

2020-01-08 09:24:03

A PTE TTK Sporttudományi és Testnevelési Intézet egyetemi tanársegéde, Cselkó Alexandra egyetemi tanársegéd kezdeményezésére 2019. december 13-án zajlott az I. STI Jótékonysági Sportprogram a kar atlétika pályáján. Sikerült megvalósítani azt a célt, hogy az ünnepek közeledtével közösen „mozdultunk” - kettős értelemben is! Egyrészt, hogy örömet szerezzünk a Baranya Megyei Gyermekvédelmi Központ lakóinak azokkal az adományokkal, amelyekkel regisztrálni lehetett a programra; másrészt együtt sportoljunk, mozogjunk, frissüljünk fel a szabad levegőn, kihasználva az arborétum páratlanul szép környezetét. A jótékonysági sportprogramon több, mint kétszázan vettek részt, amely bebizonyította, hogy „egy csapatba tartozunk”, képesek vagyunk az összefogásra, és jó dolgokat tudunk létrehozni együtt!

További kép és információ a PTE STI Facebook oldalán található.