XXXIV. OTDK - helyi őszi TDK forduló

2018-11-12 09:16:50

A XXXIV. Országos Tudományos Diákköri Konferencia Testnevelési- és Sporttudományi Szekcióját a budapesti Testnevelési Egyetem 2019. március 28-30. közötti időpontban rendezi meg. Az országos konferencián való részvétel feltétel, hogy a hallgatói jogviszonyban álló jelentkező hallgatók pályamunkájukat az országos fordulót megelőzően helyi szakterületi konferencián is bemutassák.

Kérjük az érintett hallgatókat és témavezetőjüket, hogy a konferenciára történő jelentkezésüket 2018. november 23-ig (pénteken) a pályamunka 1 oldalas összefoglalójának leadásával tegyék meg. Jelentkezni: Dr. Atlasz Tamás intézeti TDK felelős (attam@gamma.ttk.pte.hu) e-mail címén lehet.

A testnevelés- és sporttudomány szakterületi házi konferencia megrendezésének időpontja: 2018. november 30. péntek. 12,00

Bővebb információk és a kiírás letöltése: TELJES FELHÍVÁS