Kari TDK eredmények - 2018. november

2018-12-04 11:02:12

2018. november 30-án került megrendezésre a testnevelés és sporttudomány szakterületen a Kari Diákköri Konferencia. A két szekcióban az alábbi eredmények születtek:

I. tagozat (Elnök: Dr. habil. Atlasz Tamás egyetemi docens, Tagok: Dr. Marton Gergely egyetemi adjunktus, Vass Lívia egyetemi tanársegéd, Szabó Edina egyetemi tanársegéd):

1. helyezett: Sebesi Balázs: Térdizületi stabilizáció unilaterális felugrásnál és instabil leérkezésnél (Témavezető: Dr. Váczi Márk egyetemi docens)
2. helyezett: Fejes Nikoletta Az eredményességbe vetett grit – A grit eredményességre gyakorolt hatásának vizsgálata sportolói mintán (Témavezető: Dr. Járai Róbert egyetemi adjunktus)

II. tagozat (Elnök: Prof. Dr. Wilhelm Márta egyetemi tanár, Tagok: Dr. Ureczky Dóra egyetemi adjunktus, Mayer Petra egyetemi tanársegéd, Cselkó Alexandra egyetemi tanársegéd)

1. helyezett: Varga Mátyás Térdizületi stabilizáció unilateralis felugrásnál (Témavezető: Dr Váczi Márk egyetemi docens, Dr. Atlasz Tamás egyetemi docens)
2. helyezett: Fésüs Ádám Az izületi szöghelyzet és kontrakciósebesség nyomatékdeficitre és EMG kompenzációira gyakorolt hatása térdfeszítőkkel végzett excentrikus edzés után (Témavezető: Dr. Váczi Márk egyetemi docens)
2. helyezett: Varga András Temperamentum és karakter dimenziók sportmotivációs kapcsolata csapatsportban (Témavezető: Paic Róbert egyetemi tanársegéd, Jánosa Gergely egyetemi tanársegéd)

Minden hallgatónak és témavezetőnek gratulálunk! További jó felkészülést kívánunk az OTDK-ra!