MEFOB úszó eredmények

2018-12-12 12:32:37

A 2018.11.24.-én megrendezett MEFOB úszó versenyen (Budapesten) a Pécsi Tudományegyetem csapata 18 amatőr és 2 igazolt versenyző részvételével a számos pontszerző helyezés mellett 7 aranyérmet, 1 ezüstérmet és 5 bronzérmet szerzett.

A csapatversenyben a Testnevelési Egyetem mögött a PTE csapata a második helyezést szerezte meg a BMGE csapata előtt.

A versenyen 16 felsőoktatási intézmény több mint 200 versenyzője indult, közöttük számos élvonalbeli, válogatott világ, olimpiai és európa bajnok, úszóversenyző részvételével.

A PTE csapatának tagjai: Eszenyi Regina, Hegede Réka, Kovács Zsófia, Nagy Sára Noémi, Pálfy Alíz, Somogyi Bianka, Tóth Mikolt, Tóth Ráhel, Bátai Eszter, Meiszterics Júlia, Kövesdy Blanka, Falusi Dávid, Fekete Ferenc, Gubics Máté, Karai Botond, Németh Levente, Rettegi Ákos, Rozanovic Ádám, Sipos Tamás, Balássy Csaba

Csapatvezetők: Dr. Tóvári Ferenc  PTE TTK STI, Katona Máté PTE TTK STI