MEFS kitüntetések

2017-11-26 18:26:21

A Magyar Egyetemi-Főiskolai Sportszövetség november 23-án rendezte meg az "Év Egyetemi Sportolója" hagyományos díjátadó ünnepségét.

A rendezvényen oktatónk Dr. Prisztóka Gyöngyvér egyetemi docens Elek Ilona Emlékérmet vehetett át, a Magyar Egyetemi-Főiskolai sportszövetség az egyetemi sport támogatásáért végzett fáradhatatlan munkájáért.
Gratulálunk az elismeréshez!

Az "Év Egyetemi Sportolója" díjátadon az év legeredményesebb egyetemista soportolóinak járó plakettet azok az egyetemi, főiskolai sportolók vehették át, akik a 2017-es évben felnőtt világbajnokságon aranyérmet szereztek, A Siketlimpián arany-, ezüst- vagy bronzéremmel tértek haza, illetve az Európai Egyetemek Bajnokságán és az Universiadén az első három helyen végeztek.

Gratulálunk a Sporttudományi Intézet hallgatóinknak, akik részesültek a kitüntetésben!
Kiszli Vanda (PTE) (párja: Mihalik Sára (SZTE), Felnőtt Világbajnokság - Kajak-kenu maraton), Boros Bence (PTE) (Európai Egyetemek Bajnoksága - judo), Berta Dániel (PTE) (Universiade - férfi párbajtőr csapat)

Forrás: https://mozduljra.hu/cikk/kozel_80_egyetemista_sportolo_vette_at_ma_az_ev_egyetemi_sportoloja_dijat/