Flashmob felhívás: Ötszázan a Pécsi Sárkányokért!

2018-03-06 12:37:17

Pécsi Tudományegyetem sárkányhajó legénysége májusban ismét megméreti magát a Dunai Regatta nemzetközi sportfesztiválon. Csapatunk november második fele óta készül, hiszen a tét idén különösen nagy: ha jól szerepelünk a versenyen - és az egy héttel későbbi Budapesti Sárkányhajó Fesztiválon -, egyetemi kategóriában kvalifikálhatjuk magunkat a júliusi világbajnokságra.

Egy ilyen kihíváshoz nem csak fizikailag, de lelkileg is fel kell nőni. Minden apró, kedves gesztusból erőt tudunk meríteni, ezért április 25-én - tíz nappal a Dunai Regatta előtt - egy flashmobra hívunk Benneteket. Ha rendelkeztek szürke szurkolói pólóval, aznap húzzátok fel, viseljétek büszkén, járjatok-keljetek benne, így biztosítva támogatásotokról a csapatunkat! Legyetek bárhol is a világon, küldjetek magatokról fotókat, egy-egy kedves üzenetet! Mindenki számít, így lesz a mi sikerünk a Tiétek is! HAJRÁ PTE! :)

A rendezvényről bővebben: FLASMOB - PTE SÁRKÁNYHAJÓ